Розробник Stalker 2 GSC Game World оголосив, що його довгоочікуване продовження вийде в Xbox Game Pass в день запуску і буде включати в себе технологію трасування променів і підтримку дозволу 4K.

S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.A.L.K.E.R. 2

У новому оновленні блогу Xbox Wire GSC сказав:»Ви можете бути впевнені, що гра з'явиться в Xbox Game Pass в перший же день".

Крім того, студія детально розповіла про поточний прогрес гри.

"Ми рухаємося плавно, включаючи версії Xbox Series X / S. Наша мета-надати продукт максимально можливої якості на кожній платформі, для якої він оголошений. З швидким SSD, підтримкою RTX (як Series X, так і S) і дозвіл 4K (серія X), ми раді бачити, як STALKER 2 перетворюється в ідеальний продукт, який ми спочатку обіцяли".

Судячи з вбудованого трейлера, випущеного в грудні минулого року, здавалося, що STALKER 2 з великою часткою впевненості вийде за рамки графічної оболонки. Приємно тепер мати гарантію, що трасування променів буде доступна у всіх форматах, а також 4K на Xbox Series X і ПК.

S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.A.L.K.E.R. 2

Нарешті, пост також показав, що головний герой STALKER 2 носить кодове ім'я Скіф. Хоча про Скіфа більше нічого не повідомляється, GSC обіцяє, що "його дії визначать нову велику главу в історії зони".